Ogólne  -  Powoli wracamy.
20-05-2016 - LoD
Jak widać, strona chodzi. Nie działają jednak jeszcze fora, zajmiemy się tym w przyszłym tygodniu.
Ogólne  -  Wesołych Świąt!
24-12-2015 - LoD
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim copowiczom dużo zdrowia, ciepła i radości, oraz samych udanych turek :).
Komentarze (5)
Ogólne  -  Pomoc dla Hani Pietraszewskiej
19-11-2015 - Heniu
Kochane anioły, Hania zmaga się z rakiem oka przez większość swojego krótkiego życia. Hania przeszła 2 zabiegi podania melfalanu w tym 1 z powikłaniami i 9 cykli chemii ogólnoustrojowej. Po 10 miesiącach leczenia w Warszawie, lekarze obawiają się podania kolejnych dawek melfalanu dotętniczo i zalecają w razie wznowy usunięcia oczka, aby zapobiec przerzutom do drugiego oczka albo do mózgu.
Jest ratunek! Dr Abramson z Nowego Yorku może zapobiec amputacji oka a nawet częściowo wrócić wzrok. Leczenie jest jednak kosmicznie drogie. Kosztorys z obydwu nowojorskich szpitali przekracza kwotę 1.300.000 zł, a żeby w ogóle pojechać na pierwsze spotkanie z lekarzem musimy wpłacić 60% tej kwoty.
Kochani, prosimy Was, wrzućcie do skarbonki chociaż syboliczną złotówkę lub wyślijcie SMS, udostępniajcie ten post, dajcie szansę naszej kochanej tancereczce wygrać walkę z nierównym i nieobliczalnym przeciwnikiem, który nie zamierza się poddać dopóki nie dokończy swojego dzieła zniszczenia.
Bardzo Was o to prosimy: rodzice Hani, Marcin i Ela Pietraszewcy.
Link do zbiórki:
fundacja Siepomaga.

Więcej